Zapisy na seminaria IV roku

wykład
Szanowni Państwo,
1 czerwca zostały w sekretariacie Katedry wyłożone listy, na które  można się zapisywać na seminaria IV roku prowadzone w naszej Katedrze w przyszłym roku.

Uruchamiamy dwie grupy seminarium IV roku:
– dr hab. Dobrosława Szumiło-Kulczycka (temat wiodący „Proces karny w praktyce” , czwartki, 11.30-13.00)
–  dr hab. Andrzej Światłowski, prof.UJ (temat wiodący: „Pokrzywdzony w postępowaniach represyjnych„, czwartki, 9.45-11.15). Seminarium to będzie powiązane z programem badawczym, który rozpoczynamy w Katedrze.

Będzie także – jak co roku – prowadzone proseminarium dla studentów III roku (prawdopodobnie w czwartki o 15.00 i według odrębnego terminarza – dr hab. Andrzej Światłowski, prof.UJ przy współpracy dra Pawła Czarneckiego i pozostałych członków zespołu, zapisy w stosownym czasie przez usosweb). Proseminarium będzie powiązane z Polsko-Niemieckim Seminarium Prawa Karnego organizowanym we współpracy UJ z Uniwersytetami we Wrocławiu, Bochum i Ratyzbonie.

Zgodnie z zapowiedzią, częściowa lista przyjętych na seminarium dra hab. Andrzej Światłowskiego została opublikowana, są jednak jeszcze wolne miejsca (do zapełnienia we wrześniu) i przez cały czas wciąż można sie zapisywać (do 10 września).

Dydaktyka w naszej Katedrze w przyszłym roku – więcej.

Proces karny – ćwiczenia 2017/18.