Newsletter


Dodaj swój adres e-mail, aby otrzymywać wiadomości bezpośrednio do skrzynki pocztowej!

Aktualności

REKRUTACJA DO SZKOŁY PRAWA FRANCUSKIEGO

11.09.2017
REKRUTACJA DO SZKOŁY PRAWA FRANCUSKIEGO

Mimo, że już się wyróżniasz,  bo znasz język francuski,  to z nami możesz zdobyć jeszcze większą przewagę na rynku pracy! – Zapisz się do Szkoły Prawa Francuskiego. Pamiętaj: Nie musisz być studentem prawa by poznać prawo francuskie.

Ośrodek Koordynacyjny Szkół Praw Obcych rozpoczyna rekrutację do Szkoły Prawa Francuskiego 2017/2018 – programu oferowanego bezpłatnie przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Uniwersytet w Orleanie. 

 Zapisy do Szkoły Prawa Francuskiego przyjmowane są od 19 czerwca do 6 października.   Kandydaci proszeni są o  złożenie w biurze Ośrodka Koordynacyjnego Szkół Praw Obcych  kwestionariusza (poniżej w załączeniu) wraz ze zdjęciem. Kwestionariusz można również przesłać mailem na adres okspo@uj.edu.pl. Do Szkoły nie ma egzaminu wstepnego.

Głównym zadaniem Szkoły jest umożliwienie polskim studentom pogłębienie znajomości prawniczego języka francuskiego, jak również uzyskania specjalistycznych umiejętności oraz wiedzy o systemie prawnym oraz politycznym Francji – zarówno o jego podstawach, jak również o jego wyspecjalizowanych dziedzinach. Zajęcia prowadzone są przez profesorów Uniwersytetu w Orleanie przez 8 tygodni, od października do grudnia i od marca do maja.

Dodatkowe informacje znajdziesz:

- na stronie internetowej: http://www.law.uj.edu.pl/okspo/pl/spf

- na facebooku: https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Prawa-FrancuskiegoEDF-114391798972436/

 

Załączniki