Ogłoszenie w sprawie organizacji zajęć dr M. Bilińskiego

 

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiam podsumowanie kwestii organizacyjnych oraz propozycji pracy zdalnej w najbliższym czasie:

1. Na platformie MS Teams utworzyłem zespół, do którego większość z Państwa już dołączyła. Wszystkie osoby, które tego jeszcze nie zrobiły uprzejmie proszę o dołączenie (link wysłałem w poniedziałek stosownym mailem).

Zespół działa, kwestie techniczne nie wyglądają najgorzej. We wtorek o 9 odbyło się pierwsze spotkanie.

UWAGA!!! - od kolejnego tygodnia zajęcia będą odbywać się według następującego harmonogramu:

8.00 - zajęcia nr 1

9.45 - zajęcia nr 2 

11.00 (około) - mój dyżur, podczas którego wyjaśniam kwestie organizacyjne, odpowiadam na wszelkie pytania itp.

UWAGA! - obie grupy mają ten sam zakres merytoryczny - zdecydowałem się utworzyć dwie, żeby ułatwić niektórym z Was planowanie i uczęszczania na inne zajęcia (np. prawo cywilne).

2. Zadania.

-Pliki umieszczam na platformie Teams, w stosownej zakładce.

-Cały czas istnieje możliwość wysyłania do mnie kazusów Waszego autorstwa. Wszystkie czytam, czasami lekko redaguję i następnie udostępniam do Waszej wiadomości i ćwiczeń. Dostałem ich bardzo dużo!! Systematycznie po kilka będę wstawiał co tydzień.

-W przyszłym tygodniu na zajęciach otrzymacie kolejne, nietożsame z kazusami zadanie. Jego termin również nie będzie ograniczony w czasie.

3. KONTAKT

-Bardzo proszę ze wszystkimi pytaniami zwracać się głównie za pośrednictwem komunikatora w Teams!!! Odbieram ogromną ilość maili i wiele mogę przeoczyć. Dużo łatwiej i szybciej można też odpowiadać za pomocą komunikatora. Co więcej, na część pytań odpowiedzą też niejednokrotnie inni członkowie Zespołu.

 

dr Michał Biliński

 

16-03-2020

Uprzejmie informujemy, że zajęcia prowadzone przez dr hab. Tomasza Długosza odbywają się na platformie PEGAZ. Uczestnicy wykładów otrzymują wykłady w formie pisemnej lub ewentualnie prezentacje (będą one dostępne w zasobach Pegaz) i będą uruchomione online czaty na stronie Pegaz -  uruchamiane są one z momentem rozpoczęcia wykładów zgodnie z harmonogramem. Seminarzyści IV roku otrzymują zadania pisemne i przewidywane jest też online czat, który rozpoczyna się z momentem rozpoczęcia seminarium. Seminarzyści V roku proszeni są o przesyłanie części swojej pracy i pozostawanie w kontakcie mailowym, jest też dla nich online czat w Pegazie, uruchamiany z momentem rozpoczęcia każdego seminarium.