Alumni

 

absolwenci logotypDziałająca już ponad 18 lat Szkoła Prawa Niemieckiego UJ może się szczycić dużą liczbą absolwentów, z sukcesem działających w doradztwie prawnym, biznesie lub nauce. Aby pozostać w kontakcie z Absolwentami, ale także aby umożliwić Absolwentom nawiązywanie nowych kontaktów, od 2011 r. Szkoły Prawa Niemieckiego UW i UJ prowadzą wspólny program alumni.

W ramach odbywających się co roku spotkań ponad 850 absolwentów obu Szkół Prawa Niemieckiego ma możliwość dyskusji na bieżące tematy z zakresu prawa niemieckiego oraz aktywnej wymiany z polskimi i niemieckimi partnerami. W październiku 2013 r. oraz 2014 r. spotkanie alumni przyjęło formę trzydniowej konferencji, podczas której omawiane były aktualne problemy z zakresu prawa niemieckiego i polsko-niemieckiego doradztwa prawnego.

Dalsze informacje o programie Alumni oraz planowanych konferencjach znajdą Państwo na stronie: www.absolwencispn.pl

AHK Polska wraz z Programem dla Absolwentów Szkół Prawa Niemieckiego UW i UJ serdecznie zapraszają na Praktyczne Seminarium Arbitrażowe przy Sądzie Arbitrażowym przy AHK Polska z wykładami wprowadzającymi Prof. Przemysława Drapały (ALK, JARA DRAPAŁA & PARTNERS) oraz mec. Wojciecha Kowalewskiego (Siemens Polska) połączone z dyskusją przy lampce wina.

Szczegóły seminarium tutaj:

http://www.adr.ahk.pl/terminy/singel-view-pl/events/warszawa-praktyczne-seminarium-arbitrazowe-przy-sadzie-arbitrazowym-przy-ahk-polska-z-wykladami-wprowadzajacymi-prof-przemyslawa-drapaly-alk/?L=37&cHash=d0bfe4af6781a7a5b25ac85bf3f622e5