Strona główna » Aktualności»Stypendia na studia LL.M. w Heidelbergu lub Moguncji w semestrze zimowym 2017/18

 
 

Stypendia na studia LL.M. w Heidelbergu lub Moguncji w semestrze zimowym 2017/18

 

Uprzejmie informujemy, że absolwenci Szkoły Prawa Niemieckiego UJ, pragnący ubiegać się o przyjęcie na „skrócone” studia LL.M. na uniwersytecie w Heidelbergu lub Moguncji w ramach programu Deutschsprachiger Studiengang „Recht in Deutschland” w semestrze zimowym 2017/18, mogą składać wnioski o przyznanie pięciomiesięcznego stypendium na ww. studia.

Stypendium obejmuje:

1) zwrot kosztów podróży do 200 euro

2) 5 miesięcznych rat w wys. 750 euro

Wnioski o przyznanie stypendium prosimy przesyłać na adres spn@uj.edu.pl oraz roguski@sddr.org do 20 czerwca 2017 r.

Do wniosku prosimy załączyć wypełniony formularz, który można pobrać pod następującym linkiem: Registrierung_LLM_KR. Bardzo prosimy o przesłanie formularza w formie dokumentu Word, a nie PDF – ułatwi nam to pracę.

Jednocześnie informujemy, że wniosek o stypendium nie zastępuje samodzielnego ubiegania się o przyjęcie na studia LL.M. bezpośrednio na wybranym uniwersytecie. Prosimy zatem poinformować się o wymaganych dokumentach i sposobie aplikacji na studia z odpowiednim wyprzedzeniem. Termin aplikacji na studia w Heidelbergu w semestrze zimowym upływa 15 lipca 2017 r., zaś w Moguncji  1 września 2017 r.

Prosimy zwrócić uwagę, że warunki przyjęcia na program LL.M. w Heidelbergu i Moguncji nie są identyczne. Wstępne informacje znają Państwo na stronie: http://www.law.uj.edu.pl/~spn/?page_id=239&lang=pl i w załączonych tam dokumentach.

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.