Strona główna » Aktualności»Konferencja Absolwentów SPN UJ i UW

 
 

Konferencja Absolwentów SPN UJ i UW

 

 

Drodzy Absolwenci Szkoły Prawa Niemieckiego WPiA UJ,
mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na organizowaną wspólnie z Uniwersytetem Warszawskim 5. Konferencję Absolwentów Szkół Prawa Niemieckiego UJ i UW, która odbędzie się w Warszawie 20-21. października 2017 r.
Rozpoczynamy w piątek, 20.10., dyskusją panelową nt. prowadzenia działalności gospodarczej i doradztwa prawnego w Polsce i w Niemczech, zakończoną przyjęciem w pomieszczeniach Ambasady RFN.
Następnego dnia przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe wykłady z zakresu „Kaptialmarktrecht”, „Wettbewerbsrecht” oraz „Versicherungsrecht”, w których będziemy porównywać sytuację prawną oraz wyzwania dla praktyki doradczej w Polsce i Niemczech. Szczegółowy program konferencji znajdziecie Państwo tu: 2017 Programm Alumnikonferenz.
Jak zwykle za uczestnictwo w konferencji wystawiamy zaświadczenie, które mogą zaliczyć Państwo w ORA/OIRP na poczet doskonalenia zawodowego.
Jak co roku, chcemy by ta konferencja była dla Państwa również miejscem spotkań, ciekawych rozmów i odświeżenia kontaktów.
Rejestracji na konferencję można dokonać drogą mailową, wysyłając wiadomość na adres spn.wpia@uw.edu.plW mailu prosimy podać oprócz imienia i nazwiska również informację, którą Szkołę Prawa Niemieckiego (UJ czy UW) Państwo ukończyli oraz rok ukończenia SPN.
Ze względu na konieczność zgłoszenia nazwisk do ambasady RFN z odpowiednim wyprzedzeniem, prosimy o przesłanie zgłoszeń do 13. października włącznie.
Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję spotkać się z Państwem w październiku w Warszawie!
Maria Szpor, Marcin Chomiuk, Przemysław Roguski
Organizatorzy Konferencji

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.